تبلیغات
دانلود جدیدترین موزیک ها - «جاده رویاها» حداکثر تا دو ماه دیگر منتشر می شود
دانلود جدیدترین موزیک ها
*.* اطلاعیه ها *.*
..
بازدیدکنندگان گرامی
..
1. برای دیدن مطالب جدید به صفحه اول مراجعه کنید
..
2. بــرای دیدن تـمام مـطالـب بـــه صفحــات بــعدی بــــرویـد
..
********
..
وب رسمی من
..
..
********

شارژ سیم کارت خود را از ما بگیرید
..
..
..
..
..

Reza Rezaee
..
..

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 مهر 1391


سیروان:ترجیح می دهم کسانی آثارم را دوست داشته باشند که سلیقه شان مثل من استآرتین ولی الهی: برنامه راه شب که هرشب ساعت 00:45 بامداد با حضور هنرمندان و با اجرای هومن حاجی عبدالهی از شبکه تهران روی آنتن می رود، دیشب میزبان سیروان خسروی، محمود معظمی (کارگردان سریال تکیه بر باد) و اشکان خطیبی (بازیگر) بود.

سیروان که نوروز امسال برای دقایق کوتاهی بر صفحه ی تلویزیون ظاهر شده بود، بامداد چهارشنبه برای دومین بار در سال 91 جلوی دوربین صدا وسیما قرار گرفت. او در خصوص فعالیتهای این روزهایش بیان کرد: «مثل همیشه مشغول آهنگسازی و تنظیم برای دوستان خواننده و همچنین درگیر کارهای پایانی آلبوم خودم هستم که حداکثر تا دو ماه دیگر منتشر می شود. کارهای آلبوم «جاده ی رویاها» تمام شده و در حال گرفتن مجوزهای نهایی هستیم. این آلبوم 11 قطعه دارد که پنج قطعه را خودم به تنهایی ساخته ام و شش قطعه ی دیگر توسط من و دوستانم ساخته شده اند. مثلاً آهنگی هست که سه نفری آن را ساخته ایم...».

سیروان در ادامه درباره ی «بلند پروازی در زندگی» - که موضوع برنامه ی راه شب بود - گفت: «من هم قطعاً زیاد بلند پروازی داشته ام. اما هرچه سن بالاتر می رود، متاسفانه یا خوشبختانه "واقع بینی" در انسان بیشتر می شود. خود من نسبت به ده سال پیش محتاط تر شده ام. از این قضیه هم زیاد راضی نیستم. سعی می کنم که بیشتر ریسک پذیر باشم. وقتی از اینکه حرکتِ ریسک داری انجام بدهی بترسی، قطعاً دیگر پیشرفت نخواهی کرد».

سیروان خسروی در پاسخ به سوال یکی از بینندگان برنامه در خصوص توجه به نظر هواداران در ساخت آثارش، گفت: «نظر هواداران قطعاً مهم است. اما واقعیت این است که دوست دارم کاری را بخوانم که ابتدا خودم با آن ارتباط برقرار کنم و آن را دوست داشته باشم. ولی همیشه هم اینطور نیست؛ ترانه هایی هم بوده که موقع ساخت آنها به خودم گفتم چیزی بخوانم که احتمالاً مردم بیشتر دوست دارند. ولی معمولاً در نهایت کاری که خودم دوست داشته ام، بیشتر مورد پسند مردم واقع شده! ترجیح می دهم کسانی آثارم را دوست داشته باشند که سلیقه شان مثل من است. کسی که سلیقه اش مثل من نیست می تواند شخص دیگری را دوست داشته باشد و بهتر است که من خودم را عوض نکنم. اینگونه ماندگاری هم بیشتر می شود. همانی که هستی خواهی بود، نقش هم بازی نمی کنی، خودت هم کارت را دوست داری و اگر چهار نفر هم دوست داشته باشند خیلی خوب است».

موزیسین محبوب سالهای اخیر در جواب مجری برنامه که پرسید «فیدبک آثار را از کجا دریافت می کنی؟» بیان داشت: «در حال حاضر به خاطر گرفتاری هایی که دارم، بیشتر از طریق اینترنت و همچنین دوستانی که قبل از وارد شدن به عرصه ی موسیقی با آنها ارتباط داشته ام و از اقشار مختلف هستند، نظرات را جویا می شوم. نظر آنها خیلی خوب است...».

اشکان خطیبی در بخشی از برنامه به حرکت خیرخواهانه ی سیروان و زانیار خسروی در جهت کمک به زلزله زدگان اخیر اشاره کرد و با توجه به نزدیک بودن زمستان، از همه ی مردم به ویژه هنرمندان برای کمک به مردم آسیب دیده ی آذربایجان دعوت نمود.

در ادامه سیروان اظهار داشت: «پس از زلزله، احساس کردم به عنوان کسی که یک سری از هموطنان او را می شناسند، شاید بتوانم از این مسئله در جهت منافع دیگران استفاده کنم و از این طریق کار مفیدی انجام دهم. از این رو به همراه برادرم زانیار، با برگزاری یک گردهمایی در موسسه خیریه رعد از مخاطبانمان خواستیم تا برای ارائه ی کمکهایشان به آنجا بیایند... حس خوبی برای این کار داشتم و برای نخستین بار احساس کردم که یک هنرمند چقدر می تواند مفید باشد و صرف نظر از منافع شخصی اش، به دیگران کمک کند و مقید واقع شود».

در این برنامه قطعات «تا بوده همین بوده» و «من عاشقت شدم» (تیتراژ ابتدا و انتهای سریال ساختمان پزشکان) با صدای سیروان خسروی پخش شد.طبقه بندی: سیروان خسروی،  اخبار، 
برچسب ها: دانلود آهنگ جدید خوانندگان، دانلود فول آلبوم خوانندگان، دانلود آهنگ، دانلود آلبوم جدید، فول آلبوم جدید، بیوگرافی خوانندگان، اخبار موسیقی، جدید خبر ها از موسیقیدانان، اخبار جدید از آلبوم، زمان انتشار آلبوم، آلبوم کی منتشر میشود ؟،
ارسال توسط عاشق تنها
تبلیغات
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین خواننده ی حال حاضر پاپ ایران؟


پیوند های روزانه
تبلیغات