تبلیغات
دانلود جدیدترین موزیک ها - جاده رویاها سیروان خسروی لو رفت !
دانلود جدیدترین موزیک ها
*.* اطلاعیه ها *.*
..
بازدیدکنندگان گرامی
..
1. برای دیدن مطالب جدید به صفحه اول مراجعه کنید
..
2. بــرای دیدن تـمام مـطالـب بـــه صفحــات بــعدی بــــرویـد
..
********
..
وب رسمی من
..
..
********

شارژ سیم کارت خود را از ما بگیرید
..
..
..
..
..

Reza Rezaee
..
..

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 20 آذر 1391

شوک بزرگ پیش از انتشار «جاده رویاها»
جدیدترین آلبوم سیروان خسروی پیش از انتشار لو رفت
سیروان خسروی : لطفا دانلود نکنید
تهیه کننده آلبوم : آلبوم را بصورت ارجینال خریداری کنید

آلبوم جاده رویاها سیروان خسروی

آلبوم جاده رویاها به صورت رسمی منتشر شد !
بازدیدکننده گرامی لطفا با خرید نسخه اصلی آلبوم ، هم از خواننده محبوبتان حمایت کنید و هم نگذارید آنهایی که میخواهند این آلبوم شکست بخورد ، به هدفشان برسند ...

در حالی که فقط چند روز به انتشار جدیدترین آلبوم سیروان خسروی باقی مانده بود ، ساعاتی پیش در کمال ناباوری «جاده رویاها» با بالاترین کیفیت برروی سایتهای موسیقی قرار گرفت !
هنوز تشخیص این موضوع که لو رفتن این آلبوم کار چه فردی یا گروهی ست مشخص نیست ولی نکته ای که مشخص است این است که کار شخص یا اشخاصی ست که از فروش بالای این آلبوم بیمناک است و اینکه نام سیروان خسروی در بین برترینهای موسیقی ایران قرار بگیرد هراسان است .
اولین اقدام که شرکت ناشر باید انجام دهد انتشار این آلبوم در اولین فرصت ممکن است تا بیش از این به این خواننده و شرکت ناشر ضربه وارد نشود .

ساعت 23:00 جمعه
: سیروان خسروی در صفحه ی شخصی خود نوشت : متاسفانه آلبوم «جاده رویاها» بر روی سایتهای اینترنتی قرار گرفته. نمیدونم چطور این اتفاق افتاده ٬ ولی در هر صورت لطفا در صورت دانلود آلبوم ٬ نسخه اوریجینال رو هم خریداری کنید.

لحظاتی پیش این خواننده خبر از حذف این آلبوم برروی چندین سایت را داد اما خواست هوادران فهیم این خواننده شناسایی مقصر اصلی این خواننده و برخوردهای لازم قانونی با مسب یا مسببین این اتقاق است.

ساعت 1 بامداد روز شنبه : اطلاعیه دوم این خواننده که دقایقی پیش منتشر شد : امیدوارم مدیران سایتهای دیگه هم برای حمایت از این اثر و موسیقی کشور ٬ آلبوم رو از سایتشون حذف کنند

ساعت 11:30 روز شنبه
: صدرالدین حسین خانی (تهیه کننده آلبوم) با ابراز بی اطلاعی و تأسف از این اتفاق از مخاطبین خواستند نسخه ی اُریجینال آلبوم را خریداری نمایند.
حسین خانی از لو رفتن این آلبوم ابراز تعجب و بی اطلاعی کرد و اظهار داشت نظر خاصی در این زمینه ندارد! وی در پاسخ به این سوال که چرا این اتفاق برای آلبومهای شرکت ایران گام می افتد و این ضرر مالی گریبان این شرکت را می گیرد، بیان کرد: «این اتفاق در جاهای دیگری رخ می هد. ربطی به ایران گام ندارد... الان چیزی نمی توان بگویم».طبقه بندی: اخبار،  سیروان خسروی، 
برچسب ها: سیروان حسروی، دانلود آلبوم جدید سیروان خسروی با نام جاده رویاها، جاده رویاها لو رفت، جاده رویاها، دانلود فول آلبوم سیروان خسروی،
ارسال توسط عاشق تنها
تبلیغات
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین خواننده ی حال حاضر پاپ ایران؟


پیوند های روزانه
تبلیغات